Název profese Seřizovač
Místo výkonu práce Zubří
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Gumárny Zubří, akciová společnost
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66584621

Nástup možný ihned.
NÁPLŇ PRÁCE: výměny forem na vstřikolisech a jejich rozjezd do sériové výroby, úpravy parametrů procesu k dosažení optimální kvality dílů, výpomoc při zkoušení nových forem.
POŽADUJEME: minimálně vyučení v technickém oboru, řidičské oprávnění na vysokozdvižný vozík výhodou, obsluha výtahů, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, odpovědnost a spolehlivost, loajalita, týmová spolupráce, aktivní přístup a chuť učit se novým věcem.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky. Možnost prodloužení doby určité.
Zájemci se mohou dostavit do akciové společnosti Gumárny Zubří na návštěvní místnost každé úterý od 9:00 - 10:00 hodin. Proběhne prohlídka pracoviště a budou poskytnuty bližší informace o uvedeném pracovním místě nebo mohou zaslat životopis elektronicky na adresu Martina.Frydlova@guzu.cz, do předmětu zprávy prosím uveďte "SEŘIZOVAČ".
ov.26.1.24