Název profese Ošetřovatelé koní - stájníci
Místo výkonu práce Zádveřice-Raková
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel K - Logistik, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 1276116

Požadavky: zkušenost s prací se zvířaty (koně, krávy apod.), spolehlivost, osobní zdraví, loajálnost, dobrý vztah ke zvířatům, ŘP na traktor výhodou, pracovitost
Náplň práce: každodenní mistování boxů, vodění koní do výběhu, čištění koní, úklid stájí, bránování jezdecké haly, odvoz hnoje, dovoz pilin, venkovní práce na ranči oprava ohrad aj.), práce s křovinořezem a další potřebné práce kolem ranče
Výhody: v případě nutnosti zajistíme ubytování, příspěvek na dopravu, obědy zdarma, finanční odměny, bonusy (poukázky do wellness apod.)

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Zlín

Zlín
Zlín
Zlín
Hofmann Wizard s.r.o. - Import
Zlín
Zlín
60000 - 90000 Kč/měsíc
ProfesKontakt, s.r.o.
Zlín
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Kontaktní údaje

Mzda

od 18900

U společnosti K - Logistik, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Ošetřovatelé koní - stájníci žádná další volná místa

Volné pracovní místo Ošetřovatelé koní - stájníci je vystaveno v regionu Zlín .