Název profese Obchodník/Marketér pro LazenskaKava.cz
Místo výkonu práce Luhačovice
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel Mgr. Lukáš Tobolák
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 25
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Absolventy, Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 1280736

Náplň práce: Marketingová podpora Lazenskakava.cz
Požadavky: komunikační dovednosti na pokročilé úrovni, povědomí o zahrádkářských potřebách a pěstování rostlin výhodou (ne podmínkou), zvládá práci pod tlakem, chuť do práce, manuální zručnost, vstřícnost, ochota učit se novým věcem, schopnost samostatné i týmové práce, smysl pro detail, chápání věcí v souvislostech, ovládání PC na pokročilé úrovni podmínkou
Výhody: pružnou pracovní dobu s pevnou částí - jen ranní směny