Název profese Dělníci slévárny - obsluha slévárenských strojů
Místo výkonu práce Zlín
Přidáno 19.1.2024

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66864397

Pracoviště Zlín - Malenovice

- Náplň práce: Práce ve slévárně, obsluha slévárenských strojů, manipulační práce ve výrobě forem a odlitků z různých slévárenských slitin.
- Požadavky: samostatnost, svědomitost, zručnost a fyzickou zdatnost
- Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Přihláška formou zaslaného životopisu: zdenek@kmkonsult.cz ,nebo na tel.+420777776355 p. Večerka.

Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup +
domluva na případné prohlídce pracoviště.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní
pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete
správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít
kdykoliv zpět.