Název profese Kuchař/Kuchařka
Místo výkonu práce Modřice
Přidáno 12.11.2018
Volné od 31.8.2018
Zaměstnavatel SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz

SeneCura Česká republika v současné době provozuje 13 SeniorCenter.

SeneCura SeniorCentrum Modřice hledá nové kolegy pro posílení týmu:

Kuchař/Kuchařka

Vaše náplň práce
Výroba jídel včetně dietních pokrmů; úprava a zpracování surovin před dalším tepelným zpracováním; výroba a výdej teplé a studené kuchyně včetně dietních pokrmů; výroba polévek, salátů, kompotů a příloh; obsluha kuchyňských strojů; svoz a mytí bílého a černého nádobí; obsluha mycích a úklidových strojů; běžný úklid při směně, dezinfekce a speciální úklid při sanitárním dni; mytí přepravních vozíků a použitých nádob; další práce podle pokynů vedoucího směny; plnění pokynů přímého nadřízeného souvisejících s výkonem práce; odpovědnost za dodržování hygienických norem; odpovědnost za dodržování pravidel stanovených předpisem HACCP.
Co očekáváme
Uchazeč musí být vyučen v oboru, zdravotně a právně způsobilý, mít pozitivní postoj ke svému řemeslu. Neméně rozhodující je pro nás chuť do práce, smysl pro domluvu s kolektivem, zároveň samostatnost a schopnost samostatně se rozhodnout. Přednost mají uchazeči vyučení, s praxí a s upraveným vzhledem.
Co Vám nabízíme
Mzdu odpovídající vašim zkušenostem
Příplatky za práci o víkendu 25 %
Poukázky Flexi pass
Bonusy za věrnost
Dotované stravování
Možnost využít wellness centrum zdarma
Možnost profesního vzdělávání
Pracovní poměr ve stabilní nadnárodní firmě

Kontaktní údaje

Jméno Jitka Krejčí
Email j.krejci@senecura.cz
Telefon 725831587

j.krejci@senecura.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

U společnosti SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Kuchař/Kuchařka žádná další volná místa

Volné pravocní s místo Kuchař/Kuchařka je vystaveno v regionu Znojmo .