Název profese Obchodní zástupce pro Liberecký kraj
Přidáno 5.1.2024

Zaměstnavatel BENJAMÍN s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67016261

BENJAMÍN, s.r.o. Buchlovice hledá kolegu na pozici Obchodní zástupce
Rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni, který/á se s námi bude starat o naše stávající klienty a klienty v oblasti vybavení nově vznikajících MŠ, jeslí aj. školských zařízení, domovy pro seniory, města a obce.
Co budete dělat:
- Komunikovat se zákazníky
- Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
- Prezentovat naše produkty
- Drobnou administrativu spojenou s uzavíráním objednávek
- Pečovat o stávající zákazníky
Co od Vás očekáváme:
- Energickou, aktivní a samostatnou osobnost
- Ochota cestovat 4 dny v týdnu
- Radost z komunikace a z práce s lidmi
- Ochotu učit se novým věcem a chuť na sobě pracova
- Zkušenosti v oblasti obchodního zástupce vítána, není však podmínkou
- Aktivní přístup, pozitivní myšlení, výborné komunikační dovednosti
- Smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí a příjemné vystupování
- Aktivní řidič
Co Vám nabídneme my:
- Zázemí silné a české společnosti
- Zajímavé produkty s velkou částí exkluzivních produktů
- Časovou flexibilitu
- Přátelský kolektiv
- Za perfektně odvedenou práci Vás samozřejmě nadstandardně ohodnotíme
Hlásit se emailem.