Název profese Specialista povrchových úprav
Místo výkonu práce Ralsko
Přidáno 12.4.2024

Volné od 12.4.2024
Zaměstnavatel KV Final Ralsko s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?
KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech hledáme tyto pracovníky:

Specialista/stka povrchových úprav

Náplň práce:
- zajišťuje chod laboratoře povrchových úprav, provádí měření, vytváří reporty pro zákazníky a vedení firmy
- podílí se na výzkumu a vývoji povrchových úprav v automotive a aero
- školí se na nejnovější trendy v oblasti povrchových úprav a jejich vyhodnocování

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání chemického směru nebo dostatečnou praxi v oboru
- znalost obsluhy základních laboratorních přístrojů, solná komora, spektrofotometr, tloušťkoměry, mřížové testy, mikroskopy, turbidimetry, kolorimetry, titrátory apod.
- znalost práce na PC, tvorba reportů
- znalost technologie povrchových úprav
- ochotu učit se novým technologiím
- znalost AJ výhodou
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- práci s nejmodernějšími technologiemi v čistém, klidném, novém prostředí
- hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 45.000 Kč, pro zkušené pracovníky nadstandardní finanční ohodnocení
- zaměstnání na 2 směnný provoz
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv

Místo výkonu práce: Ralsko (Kuřívody)

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle dohody

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera