Název profese Vývojář/ka webových aplikací frontend
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 23.4.2024

Zaměstnavatel FIEDLER AMS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66889605

FIEDLER AMS jsou čeští vývojáři a výrobci chytré elektroniky pro vodárenství a ochranu životního prostředí s instalacemi po celém světě. Snažíme se, aby naše práce dávala smysl a řešení pomáhala. Jedná se zejména o kvalitu vody v domácnostech i řekách. Dále se rovněž věnujeme monitoringu velkých vod či období sucha. Hledáme právě Vás, pokud máte nápady a chcete je realizovat, máte chuť pracovat a aktivně se zapojit do chodu firmy.
Co stavíme z technologického hlediska? High available/scalable distribuovaná platforma pro příjem, zpracování, vyhodnocení a vizualizaci dat psaná v Node.js běžící v cloudu s SPA frontendem v Aurelia.js a desktopovým klientem postaveném na Electronu.
Jak pracujeme? Komunikujeme přes RocketChat a pro verzování kódu a issues používáme GitLab. Celý vývoj sedí u jednoho stolu ve velké prostorné kanceláři (s otevíratelnými okny).
Požadavky: SŠ vzdělání, základní zkušenosti s SPA JavaScript frameworky (Angular, React), základní znalost verzovacího systému GIT, schopnost vyvíjet čistý modulární kód, znalost TypeScript, JavaScript, HTML5, CS, Git, komunikativnost a týmová spolupráce, schopnost samostatně řešit svěřené úkoly a vzniklé problémy.
Výhodou: znalost cizího jazyka, vzdělání elektrotechnického směru, znalosti z oblasti komunikace: TCP/IP, HTTP, REST API, WebSockets, zájem o SCADA a PWA.
Náplň práce: tvorba uživatelského rozhraní cloudové aplikace (navrhování, programování a testování), částečně vývoj analytických a technologických řešení, udržujeme pořádek a přehlednost, provádíme code review, chceme mít produkty stabilní- k testování používáme: Unit testy, vizuální testy (Cypress), nechceme dělat stejné věci stále dokola- automatizujeme s GitLab CI a dalšími nástroji, o našich produktech chceme vědět- pro monitoring používáme Prometheus a logy sledujeme v Graylogu.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, pracovní prostředí podporující váš osobní růst, přátelský tým, práci na zajímavých projektech, firemní benefity (notebook, telefon), tvůrčí vědecké prostředí.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na e-mail jobs@fiedler.company.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce České Budějovice

České Budějovice
Advantage Consulting, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
40000 - 50000 Kč/měsíc
Randstad HR Solutions s.r.o.
Grafton Recruitment s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 40000 do 80000

Volné pracovní místo Vývojář/ka webových aplikací frontend je vystaveno v regionu České Budějovice .