Název profese Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce Spořice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TTT-NERES s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67045865

Doporučenku ÚP uplatnit u zaměstnavatele po předchozí telefonické domluvě na č. 774 301 559 v době PO a ST od 9:00 do 11:00 hod.

V případě zájmu nás kontaktujte
- telefonicky na tel. 774 301 559 vždy v PO a ST od 9:00 do 11:00 hod, domluvte si pohovor
- emailem ttt.neres@seznam.cz , zašlete životopis.

Požadavky:
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
- výpis z rejstříku trestů

Náplň práce:
- kompletace zboží na palety
- balení, etiketování, práce se skenerem
- zodpovědnost za přípravu a balení

Pracovní doba:
- 6:00 - 14:00 hod
- 12:00 - 22:00 hod
- 14:00 - 22:00 hod

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Chomutov

Chomutov
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Chomutov
Chomutov
Chomutov
Chomutov
70000 - 90000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Chomutov

Mzda

od 21000

Volné pracovní místo Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení je vystaveno v regionu Chomutov .