Název profese Pracovník balení reklamních předmětů
Místo výkonu práce Chrudim
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel R-PASS s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 6
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Počet míst 5
Reference 66984187

Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity!

Místo výkonu práce: Žďar nad Sázavou
Náplň práce: Kompletace a balení reklamních dárků. Základní pracovní úvazek 6h/týdně, s libovolným plánováním směn. Otevírací doba prodejny je 9:00 - 15:00h. Zaměstnání je možné využít i jako přivýdělek ke stávající práci
Požadavky: Dobrou náladu a příjemné vystupování
Práce je vhodná pro OZP se všemi stupni invalidity

Nabízíme: Chráněné pracovní místo pro OZP. Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Pracovní úvazek: 6-10 hod./týdně

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

První kontakt s životopisem vždy e-mailem: prace@r-pass.cz
K dispozici jsme Vám v pracovní dny od 10-15h na telefonním čísle: 732 360 583.