Název profese Obsluha montážní linky senior m/ž
Místo výkonu práce Horšovský Týn
Přidáno 1.11.2023

Zaměstnavatel Gerresheimer Horsovsky Tyn spol. s r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66995889

Náplň práce: obsluha automatické montážní linky, zodpovědnost za optimální fungování montážní linky, analýza příčin problémů, které se vyskytnou při výrobním procesu, vytváření nápravných opatření a ověřování jejich účinnosti, spolupráce s kolegy na směně, vedoucím výroby na směně a projektovými manažery.
Práce v nepřetržitém provozu - 3 dny denní směna od 06-18 hod., 3 dny volno; 3 dny noční směna od 18-06 hod. Práce v čistém prostoru - nošení overalu, pokrývka hlavy, rukavice, rouška.
Požadavky: zručnost, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti, uživatelská znalost práce na PC (MS Office). Výhodou je praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě.
Nabízíme: týden dovolené navíc, dotované závodní stravování, příspěvek na dopravu a jiné.
E-mailový nebo telefonický (Po - Pá 7,30 - 15,30 hod.) kontakt.