Název profese Horizontkáři
Místo výkonu práce Frýdlant nad Ostravicí
Přidáno 5.12.2023

Zaměstnavatel KOVINTRADE Praha spol. s. r. o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 247147

C04 a:16/7/2021 a:5/12/2023
Náplň práce:
- obsluha horizontální frézy (WHN 130), opracování různých dílců, např. formátování bloků, svařenců, desek, výpalků, odlitků, výroba prototypových dílů, malosériová výroba.
Požadavky:
- vyučení v oboru, min. 2 roky praxe na horizontální vyvrtávačce, znalost systému Heidenhain výhodou, vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, dobrá znalost výkresové dokumentace, manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme:
- zázemí mezinárodní společnosti, týden dovolené navíc, stravenkový paušál, zvýhodněná volání pro zaměstnance, docházkový bonus 1.000,- Kč, firemní akce.
- hrubou měsíční mzdu po zapracování od 32.000 Kč.
Kontakt:
- telefonicky, e-mailem, uveden viz výše.