Název profese Elektrikáři - údržbáři elektrozařízení NN
Místo výkonu práce Nižní Lhoty
Přidáno 14.12.2023

Zaměstnavatel HYUNDAI ENGINEERING CZECH s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66854630

A16 z:10/6/2022 a:14/12/2023
Náplň práce:
- V rámci zajištění řádného provozu závodu Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. v průmyslové zóně Nošovice, provádění kontrolní a pochůzkové činnosti v celém areálu, zajišťování kvalifikované údržby a nezbytných oprav elektrozařízení.
Požadujeme:
- SŠ/USO vzdělání elektro
- VN výhodou
- Doložená praxe na zařízeních NN, případně i VN (energetické provozy, elektro rozvodny apod.)
- Pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice
- Pracovitost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro týmovou práci
- Zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti - pro práci ve výškách (plošina, lešení, žebřík).
Nabízíme:
- Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Pracovní dobu 7:00-19:00 hod. - nerovnoměrné rozložení, střídání krátkého a dlouhého týdne (krátký týden práce ve dnech středa, čtvrtek; dlouhý týden práce ve dnech pondělí, úterý, pátek, sobota, neděle)
- Ke mzdě náleží příplatky vyplývající ze Zákoníku práce (příplatek za práci přesčas, příplatek za práci o víkendu, příplatek za práci v noci)
- Případné přesčasové hodiny lze zaplatit nebo si vybrat náhradní volno (dle domluvy)
- Stravenky, vánoční bonus, pravidelné meziroční navyšování mezd, dovolená nad zákonný rámec, finanční příspěvky na kartu Benefit, občerstvení na pracovišti.
Kontakt emailem.