Název profese Zástupce/kyně ředitele společnosti
Místo výkonu práce Radíkovice
Přidáno 20.11.2023

Zaměstnavatel AMC spare parts, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 323438

ZÁSTUPCE/-KYNĚ ŘEDITELE SPOLEČNOSTI
- Místo výkonu práce: Radíkovice 19, Lhota pod Libčany
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: organizace a řízení výroby, metrologie
- Požadujeme: ruský jazyk úroveň C2, znalosti - náhradní díly ruských automobilů; výroba, provoz a oprava ruských automobilů, technoligických zařízení; hydraulika a hydraulické stroje, chladící a ventilační zařízení, základy výpočtu a konstrukce strojů a zařízení, organizace a řízení výroby, metrologie, standartizace, certifikace; 5 let praxe v oboru
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu office@a-m-c.cz