Název profese Manager/ka náboru (OZP) - Hradec Králové
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 18.4.2024

Volné od 14.4.2024
Zaměstnavatel M&M Object security s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 2
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Pro naši firmu hledáme Managery/managerky náboru na zkrácený úvazek 5hod/den nebo na plný úvazek.

Tato nabídka je pouze pro osoby s OZP ( ID I., II., III.  stupně invalidity).

Náplň práce:

Mezi jeho úkoly patří nábor a výběr nových zaměstnanců a obsazování volných pozic ve firmě v rámci ČR.
Manager spolupracuje s vedením firmy a manažery.
Připravuje pracovní smlouvy a dohody, řeší jejich evidenci.
Dále nové zaměstnance zaučuje na pracovní pozici a řeší jejich individuální dotazy.
Znalost PC, vyřízování emailů, telekomunikace.
Služební cesty po celé ČR.

Požadujeme:

Min. věk 18 let.
Bezúhonnost.
Řidičský průkaz sk. B.
Znalost PC, vyřizování emailů, telekomunikace.
Pro tuto práci je zásadní:
Komunikace, flexibilita, spolehlivost, samostatnost, být mobilní (převážně služební cesty).

Nabízíme:
Služební auto, PC, mobil.
Flexibilní pracovní doba.

Prvotní kontakt, prosím, telefonicky (PO-PÁ 8:00-15:00, ÚT 8:00-13:00) nebo emailem.