Název profese Skladový manipulant/ manipulantka
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 12.12.2023

Zaměstnavatel EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 19
Reference 66467633

CZ-ISCO: 93331 Pomocní skladníci
SKLADOVÝ MANIPULANT/ MANIPULANTKA
- Místo výkonu práce: Bratří Štefanů 982/69b, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: obsluha lisu, zajištění pravidelné údržby stroje a nástrojů, vykládka a nakládka kamionu, manipulace s těžkými břemeny
- Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, bez zdravotního omezení
- Nabízíme: perspektivní zaměstnání a zázemí v prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, stravenky, firemní akce, možnost nákupu oblečení se slevou, 1 min. pěšky od pracoviště stravovací zařízení GASTROM
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: personalistka@etcimex.cz