Název profese Psycholog/psycholožka - manželský a rodinný poradce v Poradně pro rodinu Jeseník
Místo výkonu práce Jeseník
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67011050

Aktualizace 10.4.2024
Profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e - mailu, a motivační dopis zasílejte na e-mail personalisty E. Dadáka dadak@ssp-ol.cz
Kontaktní osoba pro dotazy k nabízené pozici: Mgr. Simona Dohnalová, tel: 777 102 012, email: ssp@ssp-ol.cz
POŽADAVKY:
- jednooborová psychologie - magisterský studijní program
- psychologická praxe (přímá práce s klienty včetně psychologické diagnostiky) výhodou
- orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, a v zákoně č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění
- znalost problematiky náhradní rodinné péče
- alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými
- schopnost konstruktivní komunikace
- schopnost držet hranice
- empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup
- ochota dále se vzdělávat
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- Odborné psychologické poradenství v rámci činností: sociální služba odborné sociální poradenství - manželské a rodinné poradenství, zařízení odborného poradenství pro péči o děti (rodinné terapie nařízené soudem či OSPOD, psychologické posuzování žadatelů o nezprostředkovanou pěstounskou péči, Cochemská praxe).
NABÍZÍME:
- příjemné pracovní prostředí