Název profese Brusič/ka
Místo výkonu práce Turnov
Přidáno 16.4.2024

Volné od 12.4.2024
Zaměstnavatel CRYTUR, spol. s r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

CRYTUR, spol. s r.o. je Firmou roku 2023 v Libereckém kraji!
Jsme přední světovou společností zabývající se výrobou i opracováním syntetických krystalů a nabízíme opto-elektronická řešení pro vědu, výzkum i náročné průmyslové technologie (elektronová mikroskopie, lasery, luminofory a další).
Patříme mezi české dynamicky a trvale se rozvíjející společnosti s téměř 400 zaměstnanci a ročním obratem přes 600 mil. Kč.
Naše kapacity stále rozšiřujeme a proto hledáme nové kolegy, kteří se společně s námi budou chtít podílet na přípravě technologií pro budoucnost.
Nechte u nás svou příležitost vykrystalizovat!

Brusič/ka

Náplň práce:
- broušení a leštění optických komponent na svěřených strojích
- práce s měřidly - mikrometr, posuvné měřítko, úchylkoměr

Požadujeme:
- vyučení nebo ÚSO vzdělání nejlépe technického zaměření
- pečlivost, trpělivost, manuální zručnost
- spolehlivost, odolnost vůči stresu
- výhodou čtení výkresové dokumentace, praxe s měřidly
- ochotu pracovat ve 2 směnném provozu

Nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- 13. plat při splnění firemních ukazatelů
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky Pluxee Gastro Pass
- věrnostní program Pluxee Flexi Pass
- výběr teplých nápojů na pracovišti zdarma
- sportovní a společenské aktivity
- mnoho dalších benefitů
- spolupráci na výrobě špičkových výrobků s mezinárodními patenty na základě moderních standardů v optoelektronice
- možnost stát se součástí české a dynamicky se rozvíjející technologické společnosti
- navíc i tyto benefity: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvky na stravování, dovolená navíc, vzdělávací kurzy a školení nebo zvýhodněné půjčky zaměstnancům atd.

Místo výkonu práce: Na Lukách 2283, Turnov

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace:
- práce v dvousměnném provozu
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- pracovní pozice je vhodná i pro absolventy

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na tel. č.: 481 319 597
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: sarka.sevcikova@crytur.cz
Více informací naleznete na www.crytur.com/career