Název profese Pomocná kuchařka/pomocný kuchař
Místo výkonu práce Nýrsko
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67021381

KONTAKT: Po - Pá 7:00 - 15:00
NÁSTUP: dle dohody na dobu určitou s případným prodloužením
POŽADAVKY: střední vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. alespoň 2 dávky, nerovnoměrně rozvržená prac. doba - 12hodinové směny od 6 do 18 hod., směny i v So a Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, pololetní odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Klatovy

Klatovy
Orienta Czech Plzeň
Klatovy
Barlett & Cenbright s.r.o.
Klatovy
Chotěšov
ManpowerGroup s.r.o.
Chotěšov

Mzda

od 23600 do 27000

Volné pracovní místo Pomocná kuchařka/pomocný kuchař je vystaveno v regionu Klatovy .