Název profese Mistr/OVÁ ve výrobní firmě
Místo výkonu práce Nýrsko
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel OKULA Nýrsko a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67033388

PRACOVNÍ NÁPLŇ: Organizace práce dané směny, řízení výroby dle definovaného plánu, Vedení týmu operátorů ve výrobě, Spolupráce na rozboru zjištěných závad / neshod a jejich příčin, Spolupráce s odděleními napříč společnosti

POŽADUJEME: Zkušenosti s vedením týmu, rozhodnost, samostatnost, Znalost požadavků BOZP, PO, Velmi dobrou komunikační schopnost , Schopnost motivovat

VÝHODOU: zkušenosti s technologiemi vstřikování plastů

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příplatek za pohotovosti, dopravné 2,70 Kč/km, dotované stravování, mimořádné odměny, odměny při pracovním a životním jubileu, firemní akce, slevy na firemní produkty, firemní vzdělávání