Název profese Skladník
Místo výkonu práce Sušice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67039425

NÁPLŇ PRÁCE: příjem a kontrola materiálu podle dodacího listu, zaskladňování materiálu, práce se scanerem
POŽADAVKY:zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
VÝHODOU: oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, zkušenosti v práci ve skladu, zkušenost s programem SAP
NABÍZÍME:
- mzdu a prémie v závislosti na odvedené práci
- práci v perspektivní německé firmě
- po době určité možnost prodloužení na dobu neurčitou
- velmi dobré možnosti rozvoje v mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity - dovolená nad rámec zákona = 22 dní, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní a penzijní připojištění, podnikové stravování, příspěvek na pohybové aktivity, sleva na výrobky
ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY
- dovolená nad rámec zákona
- příspěvek na dovolenou
- příspěvek na životní a penzijní připojištění
- podnikové stravování
- příspěvek na pohybové aktivity
- sleva na výrobky