Název profese Programátor/ka do odd. telematiky - Kolín
Místo výkonu práce Kolín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SPEL, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67037646

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.: 321 579 051, Po - Pá 8 - 15 hod
e-mail: kariera@spel.cz
osobně: dle dohody.

Možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba:
7.00 - 15:30 hod (po dohodě lze upravit).

Pracovní náplň:
Práce na projektech v oddělení telematických systémů
Vytváření datových rozhraní pro implementaci zařízení, tvorba procesních modulů, konfigurace služeb v MS Windows server 2019/2022.

Očekáváme:
SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání technického směru
Znalost programovacích jazyků a prostředí - základní přehled o datových formátech XML, JSON, Modbus TCP/IP
Znalost programovacích jazyků C# (.NET)
Zkušenost z oddobné pracovní pozice
Znalost anglického jazyka výhodou
Znalost prostředí MS Windows Server z pohledu aplikace služeb
Analytické a logické myšlení, schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv.