Název profese Hlavní stavbyvedoucí
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel VW WACHAL a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66966897

pracoviště Kroměříž/Praha
- Náplň práce: dohled nad technickou realizací zakázek, jednání s investory a dojednání a kontrola dodržování podmínek SOD, vyhledávání subdodavatelů a dodavatelů materiálu, dohled nad stavbou, zda pokračuje v odpovídající kvalitě, jednou za týdně práce z kanceláře v Kroměříži / Praze
- Požadavky: SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru, zkušenosti v řízení realizace pozemních staveb, zkušenosti s řízením lidí a subdodavatelů, ŘP sk. B, práce s PC, komunikativnost, autorizace (není podmínkou), zodpovědnost za svěřené úkoly, ochota cestovat po stavbách v ČR nebo SR
- Benefity: 13. a 14. plat, dovolená navíc, stravenky, služební auto, mobilní telefon, notebook, zaměstnanecké akce, sleva na firemní produkty, v případě vzdálenější stavby kvalitní ubytování
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod., paní Polišenská, tel.: 724 830 425), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: dagmar.polisenska@wachal.cz.