Název profese Výrobní manažer / ka
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 16.2.2024

Zaměstnavatel SP výroba s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66966964

pracoviště Kroměříž
- Pozice výrobního manažera je kombinací práce vedoucího výroby a technologa
- Pracovní náplň: Zpracovat a udržovat technologické postupy a zajišťovat plánování výroby, Připravovat cenové nabídky pro zákazníky na základě jejich specifických požadavků, Připravovat výkresy pro laserové vypalování,Plánování, organizování a řízení chodu výroby, Poskytovat technickou podporu výrobě pro zajištění efektivní a kvalitní výroby, Komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky, Sledovat nejnovější technologie a průmyslové trendy s cílem neustále zlepšovat procesy, Podílení se na rozvoji firmy a zavádění nových způsobů práce a řízení výroby
- Očekáváme: SŠ nebo VŠ technického zaměření, nebo zkušenost z technické / strojírenské oblasti (technolog, vedoucí výroby, konstruktér, plánovač, svářeč, zámečník), základní znalost AJ nebo NJ
- Zaměstnanecké benefity: Investice do vzdělání a rozvoje - certifikace, kurzy apod., Příspěvek na závodní stravování, Služební notebook, 5 dní placeného volna, Velká možnost seberealizace
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod., pan Ing. Šimek, 739 385 555) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: simek@spwerko.cz