Název profese Přípravář/ka - rozpočtář/ka
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel KERAMO D - Dohorák s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 66969223

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Komunikace se subdodavateli - výběrová řízení, tvorba subdodavatelských SOD a objednávek, Komunikace s projektanty a investory, Příprava dokumentů pro stavbyvedoucí, Příprava a vyplňování KZP a TP
- Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru, Vhodné i pro absolventy, Znalost práce na PC (Buildpower, Kros, RTS), Řidičský průkaz skupiny B, Komunikační schopnosti, Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, organizační dovednosti, Aktivní přístup, Chuť do práce a ochota učit se se novým věcem, Časovou flexibilitu
- Nabízíme: notebook, mobilní telefon, stravenky, příspěvek na autorizaci, vzdělávací kurzy dle individuálních potřeb pracovníků, firemní akce, nástup možný ihned
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod., paní Dohoráková, tel.: 777 161 267), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: info@keramod.cz, nebo poštou na adresu firmy.