Název profese Směnový mistr výroby (galvanovna)
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 13.5.2024

Zaměstnavatel MAGNETON a.s.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67054062

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: přidělování práce podřízeným zaměstnancům dle plánu výroby, průběžné sledování plnění norem, kontrola docházky podřízených zaměstnanců a uzavírání docházky na konci měsíce, dohled nad zaškolovacím procesem nových zaměstnanců, periodická školení podřízených zaměstnanců, přidělování ochranných a pracovních pomůcek, řešení problémů ve výrobě, aktivní účast na zjišťování příčin interní a externí nekvality, která vznikla na svěřených pracovištích, dohled a dodržování pořádku na pracovištích a stanovených pravidel
- Požadavky: znalost práce na PC (MS office), samostatnost a svědomitost, zkušenost s řízením kolektivu lidí výhodou
- Benefity: HM dle zkušeností, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, služební telefon,. stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná
- Kontakt osobně na pracovišti (profesní životopis s sebou) nebo telefonicky v době Po-Pá 8:00-14:00 hod. (paní Slavíková, tel.: 573 592 578, 777 769 486), příp. své písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na e-mail: personal@magneton.cz.