Název profese Pokojská, hospodyně
Místo výkonu práce Vidice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Casa Serena s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67044450

Pokojská / Hospodyně
Rádi bychom přivítali nového člena do našeho týmu, který se postará o úklid a pohodlí našich hostů na krásném Zámku Roztěž.

Náplň práce:
- Úklid a udržování čistoty pokojů a veřejných prostor
- Výměna ložního prádla a úklid koupelen
- Péče o detaily a estetiku prostor
- Spolupráce s ostatními členy personálu pro zajištění kvality služeb

Požadujeme:
- Zkušenosti v oblasti úklidu jsou výhodou, nikoli podmínkou
- Spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail
- Schopnost pracovat v týmu a vytvářet příjemné prostředí pro naše hosty

Nabízíme:
- Nástup od 1. 5. 2024
- Pracovní doba 40 hodin týdně
- Mzda odpovídající vašim předešlým zkušenostem
- Možnost profesního růstu a rozvoje v rámci naší společnosti
- Příjemnou pracovní atmosféru v historickém prostředí zámku Roztěž

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přinést svůj přínos k naší společnosti, zašlete nám svůj životopis na: dkrpela@casaserena.cz
Těšíme se na vaši odpověď!
Casa Serena, Zámek Roztěž

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte ve všední dny 8:00 - 16:00 hod.