Název profese Manipulant/ka ve výrobě
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 7.3.2024

Zaměstnavatel DGS Druckguss Systeme s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67024867

Náplň práce:
Manipulační činnosti v rámci expedice, inventury. Nakládky a vykládky dílů, práce se čtečkou, log. kontrola odesílaných zabalených dílů, prázdných obalů. Práce v ERP/MES systému - příjem a výdej dílů na sklad.
Požadavky: Základní znalost práce s PC. Zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku podmínkou.
Při nástupu pracovní smlouva na dobu určitou. Možný i 3směnný pracovní režim.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky, odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy, vzdělávací systém, dovolená navíc, příspěvky na životní pojištění.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.