Název profese Obsluha CNC strojů
Místo výkonu práce Roudnice nad Labem
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel MEVA a.s.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67009955

SOU technického směru
" Cit pro detail, spolehlivost, ochotu pracovat na 2 směny
Náplň práce:
" Obsluha CNC strojů - ohraňovací lis, laser, děrovací lis
" Přesná výroba dle technologických postupů
" Údržba stroje
Nabízíme:
Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením + další měsíční odměny dle firemních kritérií, stravenky, sick days, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích. Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně, zajišťujeme stravování na pracovišti.
Výši mzdy ovlivní délka praxe a zkušenosti v oboru.
Po zapracování je předpokladem změna pracovního poměru na dobu neurčitou.
Způsob prvního kontaktu:
- osobně Na Urbance 632, 413 01 Roudnice nad Labem
- e-mailem
- telefonicky od 7.00-15.00 hod.