Název profese Elektrikář/elektrikářka
Místo výkonu práce Štětí
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel NEOGRAPH,a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67019720

NÁPLŇ PRÁCE:
Sestavování a montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení,
Realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů,
Diagnostika a předcházení poruchám,
Komunikace se zákazníky a dodavateli technologií.
Preventivní údržba elektrických zařízení
Opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
Spolupráce se specialisty a s externími servisními pracovníky
Držení pohotovostních služeb

POŽADAVKY:
Vyučení v oboru elektro/SŠ elektro
Platné osvědčení dle vyhlášky č.50/1978 §6
Praxe v oboru vítána
Znalost MaR výhodou, technické myšlení, svědomitost, řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:
Možnost osobního rozvoje v rámci firmy
Přístup k nejmodernějším technologiím
Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti
Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
Osobní ohodnocení
Zaměstnanecké výhody : navýšení mzdy po zapracování, 5 dní dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.