Název profese Asistent/ka správce sítě
Místo výkonu práce Židovice
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel Aroma Praha, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67049876

- Požadujeme:
- Orientace v oblasti výpočetní techniky -- Komunikativnost, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup, ochota učit se novým věcem -- Práce vhodná i pro absolventy
- Náplň práce:
- Správa, nákup, instalace a údržba SW HW. Komunikace s dodavateli SW a HW
Nabízíme: Práce na plný úvazek ve stabilní společnosti - Bonusy po zkušební době až 10% - 25 dní dovolené - Závodní stravování - Pracovní doba od 7.00hod-15.00hod
Způsob kontaktování zaměstnavatele:
Jaroslava Martišková, tel. 416 809 222, e-mail aroma@aroma.cz