Název profese Technický pracovník obchodně-technického servisu
Místo výkonu práce Dobříň
Přidáno 8.5.2024

Zaměstnavatel Glazura s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050334

Glazura s.r.o. založena v roce 1925 se sídlem v Roudnici nad Labem je součástí nadnárodní skupiny Torrecid Group, která se zabývá poskytováním produktů, služeb, komplexních řešení a budoucích trendů v keramickém, sklářském a hutním průmyslu. Tato skupina má pobočky v 29 zemích po celém světě se zákazníky ve více než 130 zemích světa.

Koho hledáme?
Do našeho týmu obchodních zástupců hledáme komunikativního "parťáka", který bude oslovovat nové klienty, ale také pečovat o ty stávají a zajišťovat jim technickou podporu. Součástí jsou také časté zahraniční služební cesty. Pokud jsou Vaší předností komunikační dovednosti, ochota cestovat, technické myšlení a není Vám cizí zodpovědnost a samostatnost, pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis a řekneme si více!
Co Vás čeká?
průzkum trhu - oslovení nových klientů - prezentace a implementace nových výrobků - technická podpora zákazníků - zpracování nabídek
Požadujeme:
SŠ/ VŠ vzdělání, angličtinu na komunikativní úrovni, ŘP, sk. B, ochota cestovat, chuť učit se nové věci, uživatelská znalost MS Office
Nabízíme:
práci v zázemí úspěšné mezinárodní skupiny udávající trendy keramického a sklářského průmyslu - náš tréninkový plán Vás provede prvními měsíci po nástupu. U nás se nezaseknete na jednom místě, možnost kariérního růstu je pro nás samozřejmostí - nové nápady se u nás nezametají pod koberec, naopak jsou vřele vítány - možnost růstu a seberozvoje díky odbornému vzdělávání a jazykovým kurzům - mezi naše benefity patří například 5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity (9 000 Kč), příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, dotované stravování, příspěvek na dopravu, akce pro zaměstnance.
Nástup je možný ihned. Tato pozice je vhodná i pro absolventy bez pracovních zkušeností!
Zaměstnanecké výhody : příspěvek na dopravu, bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování, firemní rekreační zařízení, vzdělávací kurzy a školení, podnikové stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zahraniční pracovní cesty, firemní akce.
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem , telefonicky, osobně.