Název profese Technolog svařování (svářečský inženýr, specialista) - IWT (IWE, IWS)
Místo výkonu práce Ralsko
Přidáno 21.4.2024

Volné od 21.4.2024
Zaměstnavatel KV Final Ralsko s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?
KV Final Ralsko s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů a sestav pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Ralsku - Kuřívodech hledáme tyto pracovníky:

Technolog svařování (svářečský inženýr, specialista) - IWT (IWE, IWS)

Náplň práce:
- zpracování technologických postupů při svařování kovových materiálů
- zajišťování dohledu nad kvalitou svárů, ladění parametrů atd.
- podílení se na rozběhu nových projektů
- zpracování pracovních postupů pro výrobu dílů nástrojů včetně návrhů polotovarů pro výrobu jednotlivých dílů
- školení seřizovačů svařovacích pracovišť, technická podpora, dohled nad plněním úkolů a opatření
- volba vhodných strojů a nástrojů pro výrobu dílů s ohledem na jakost vyráběných dílů, efektivity výroby a technologické možnosti firmy
- zpracování podkladů pro tvorbu kalkulací k vyráběným dílů (časové normy), podpora obchodní činnosti – technické analýzy

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání, technického směru
- praxe v oboru svařování kovů, MIG/MAG
- znalost programování svařovacích pracovišť a zdrojů
- znalost vyhodnocení kvality svárů
- dobrá komunikace s lidmi
- absolvovaný kurz a certifikace EWE/EWT/EWS, IWE/IWT/IWS
- komplexní práce svářečského dozoru dle platných norem
- dobrá práce s PC
- znalost AJ výhodou
- ochotu učit se novým technologiím v naší firmě
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 50.000 Kč do 100.000 Kč
- zaměstnání na 1 směnný provoz / THP čas
- trvalý profesní růst a prohlubování kvalifikace
- hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 45.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv

Místo výkonu práce: Ralsko - Kuřívody

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu neurčitou

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera