Název profese Technik/-ička realizace
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel SUTOR Global s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66969249

TECHNIK/-IČKA REALIZACE
Požadavky:
- min. ÚSO technického směru, znalost práce na PC - Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint), řidičský průkaz sk. B, MS project, praxe v oboru min. 5 let, znalost rýsovacích programů výhodou, AutoCAD výhodou.
Náplň práce:
- zajišťování a koordinace jednotlivých fází a realizace projektů, projektové, technické a obchodní přípravy, řízení dodavatelů, sledování termínů realizace a přebírání prací, včetně komplexního vedení dokumentace až po konečné posouzení a vyhodnocení projektů, orientace v rozpočtech, vyhodnocení nabídek, příprava smluvního vztahu, zajištění podkladů pro stavební řízení a odpovědnost za průběh realizace

HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.).