Název profese Letecký mechanik
Místo výkonu práce Mošnov
Přidáno 23.2.2024

Zaměstnavatel JOB AIR Technic a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 11
Reference 66846797

z: 23.5.2022, a: 1.12.2023 - volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu Evropské unie. Osobní kontakt po předchozí telefonické domluvě

Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem. Zkoušení a seřízení letadlových celků podle technické dokumentace. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce.

Požadujeme: držitel průkazu způsobilosti k údržbě letadel, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby.

Nabízíme: Příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, 1sick day,200 hodin dovolené, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku, příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport karta, příspěvek na dopravu, T-mobile benefit

Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz.