Název profese Strojník sklářských zařízení
Místo výkonu práce Poděbrady
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel Crystal BOHEMIA, a.s.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67028736

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, první rok smlouva na dobu určitou, potom možnost prodloužení dle vzájemné domluvy, na rok nebo doba neurčitá.

Náplň práce:
Obslužné a doplňkové práce na výrobní lince (pece) - obsluha výrobního zařízení a manipulace s výrobky. Kontrola a výměna forem. Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola hotových výrobků, údržba linky a úklid pracoviště.

Požadujeme:
Velkou výhodou bude vyučení ve strojírenském či technickém oboru. Akceptujeme ale i základní vzdělání s odpovídající praxí, absolventy i ty, kteří mají hlavně zájem o toto úžasné řemeslo, zaškolíme. Všechno potřebné vás naučíme, hlavně na začátku pomůžou ochotní kolegové. Důležitá je samostatnost a zodpovědnost, chuť a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Nabízíme:
Náborový příspěvek – odměna po 3 a 6 měsících, odměna za dosažení vyšší úrovně.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na penzijní připojištění 500,-Kč měsíčně, dotované závodní stravování, výrazné slevy na produkty společnosti i v rámci holdingu, příspěvek na sport, masáže, aj.

Všechny podmínky Vám rádi sdělíme osobně.