Název profese Samostatný/á referent/ka odbytu a exportu
Místo výkonu práce Olomouc
Přidáno 14.5.2024

Zaměstnavatel Moravské potravinářské strojírny, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67054525

Požadavky:
- SŠ strojního nebo ekonomického zaměření
- Práce s PC
- Anglický jazyk a ruština výhodou
- Řidičský průkaz sk.B
- Pečlivost, samostatnost

Náplň práce:
- Zakázkové řízení výroby - dokladová část
- Kompletace technologických linek - potravinářských strojů
- Dokladové a organizační zajištění expedice výrobků a subdodávek
- Obchodní zákaznický servis (nabídková agenda, expedice, registrace objednávek, administrace reklamací)
- PR & Marketingová činnost
- Kontrola a sledování pohledávek
- Vystavování výrobních příkazů
- Vyhotovení návrhu obchodních smluv
- Administrativní činnost

Nabízíme:
- nástupní mzda od 30 000 Kč dle praxe a zkušeností
- nástup dle dohody
- pracovní doba 6:00 - 14:00 hod. nebo 7:00 - 15:00 hod.
- motivační prémie
- 13. a 14. plat
- příspěvek na penzijní pojištění nebo životní pojištění ve výši 5% z hrubé mzdy
- příspěvek na podnikové stravování
- 5 týdnů dovolené
- zázemí stabilní ryze české společnosti
- sídlo firmy v těsné blízkosti centra města Olomouc
- MHD u vrátnice výrobního areálu firmy
- vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, motocykl, kolo
- přátelský kolektiv společnosti s týmovou atmosférou

Další informace Vám rádi sdělíme na osobním pohovoru u nás. Prosíme zájemce o místo o zaslání osobního životopisu na e-mail chytilova@mopos.com