Název profese Účetní
Místo výkonu práce Chuchelná
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PF PLASTY CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67031637

KO: Haubeltová Jana, tel.: 720 729 271, volejte pondělí - pátek od 8:00 do 14:00 hod. nebo osobně každé úterý a čtvrtek v době od 13:00 do 14:00 nebo pište na e-mail: jana.haubeltova@pfplasty.cz.

Náplň, práce: účtování došlých faktur, záloh a dobropisů (materiálových, režijních a majetkových); účtování vnitropodnikových dokladů; účtování vedlejších nákladů/výnosů; zpracování a zaúčtování dohadných položek; kontrola správného oběhu zpracovávaných účetních dokladů; spolupráce na zpracování ekonomických rozborů a výkazů měsíčních/ročních účetních uzávěrek; spolupráce na zpracování Intrastatu.

Požadujeme: odborné znalosti v oblasti účetnictví nebo controllingu, praxi na pozici účetní, ve výrobní společnosti výhodou, znalost účetní legislativy a legislativy v oblasti DPH, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu, uživatelskou znalost MS OFFICE, znalost IS SAP výhodou, znalost AJ či NJ výhodou, řidičský průkaz sk."B výhodou.

Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr s prvním sjednáním na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou, případně v souladu se Zákoníkem práce, pracovní doba pondělí - až pátek, víkendy volné.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 1000 Kč/bodů měsíčně jako docházkový bonus formou cafeterie Pluxee (Sodexo), příspěvek na stravování v závodní jídelně, zvýhodněné volání u mobilního operátora T - mobile, 700 Kč/měsíčně příspěvek na penzijní připojištění - vzniká po roce trvání pracovního poměru.