Název profese Pomocný / Pomocná účetní, administrativní pracovník / administrativní pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP s max. 2. stupněm invalidity
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 17.5.2024

Zaměstnavatel DAB Trade, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 30
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 1
Reference 67040892

1. kontakt telefonicky v Po-Pá 7-16 hod., e-mailem, osobně po telefonické domluvě. Tel.: 604 259 081, e-mail: katka@dabtrade.cz

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s max. 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: pomocná účetní pro zpracování firemního účetnictví, zaúčtování faktur, účtování pokladny a bankovních výpisů, kontrola pohledávek a závazků, příprava pro zpracování přiznání k DPH a dalším daním, zpracování DPPO, apod. práce s počítačem, komunikace se zákazníky, administratiní činnost
Požadavky: velmi dobrá znalost práce na PC, znalost Money S4 výhodou, Microsoft Office, zkušenosti s vedením firemního účetnictví.

Mzda

od 20000 do 25000

Volné pracovní místo Pomocný / Pomocná účetní, administrativní pracovník / administrativní pracovnice - vhodné i pro OZZ, OZP s max. 2. stupněm invalidity je vystaveno v regionu Ostrava-město .