Název profese Samostatná účetní, vhodné i pro OZZ
Místo výkonu práce Ostrava
Přidáno 2.5.2024

Zaměstnavatel UNIKASSET, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051364

1. kontakt e-mailem na adresu ucetni@unikasset.cz

Náplň práce:
- mzda pro samostatnou účetní včetně zpracování všech daní a mezd (účetní program Money S3, mzdový program Target)
- požadujeme ucelené vedení účetnictví od fakturace, banky, pokladny, nákupů, přes časové rozlišení, nedokončenou výrobu, zásoby, dále pak účetní závěrky, DPH, DPPO,mzdy, personalistika, administrativa pro vedení firmy
- jde o účtování s.r.o., menší/střední výrobní firma, do 30 zaměstnanců

Pracoviště v centru Ostravy (Dolní oblast Vítkovice), příjezd po čtyřproudové rychlostní silnici, veřejná doprava: tramvaj 4 min., vlak 15 min., ÚAN 20 min.pěšky
Nástup možný IHNED! Vhodné i pro osoby ze zdravotním znevýhodněním.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, zvýhodněný mobilní tarif, docházkový bonus

Mzda

od 30000 do 40000

Volné pracovní místo Samostatná účetní, vhodné i pro OZZ je vystaveno v regionu Ostrava-město .