Název profese Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Černá za Bory
Místo výkonu práce Černá za Bory
Přidáno 4.4.2024

Volné od 4.4.2024
Zaměstnavatel OPTIMIA facility s.r.o.

Nabídka práce na volnou pozici pro společnost OPTIMIA facility s.r.o.

Hledáme pracovníka (vhodné pro OZP s invalidním důchodem) na zkrácený úvazek v obci Černá za Bory.

- úvazek 5 hodin týdně
- mzda 2363 Kč za měsíc
- pracovní doba: od 15 hodin (2x týdně na 2,5 hodiny)
- nástup ihned
- smlouva na HPP

Pracovní náplň:
- výpomoc při úklidu

Nabízíme stabilního zaměstnavatele, férovou firemní kulturu a vstřícné jednání.
Požadujeme spolehlivost, dochvilnost, smysl pro pořádek.

PRVNÍ KONTAKT TELEFONEM : 733 151 666, nebo EMAILEM: nabor@optimia.cz
NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ !!

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Pardubice

Pardubice
Pardubice
Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Pardubice
Pardubice
80000 Kč za měsíc
FreeCon s.r.o.
Pardubice
Advantage Consulting, s.r.o.

Kontaktní údaje

Jméno Optimia
Telefon 733151666

Mzda

od 2363 měsíčně

Volné pracovní místo Úklidový pracovník, uklízeč/ka (pro OZP) - Černá za Bory je vystaveno v regionu Pardubice .