Název profese Automechanik
Místo výkonu práce Písek
Přidáno 17.2.2024

Zaměstnavatel Yachtcentrum & team s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66999183

Náplň práce:
- opravy a kontroly osobních vozů, servisní úkony a podobné mechanické práce, drobné klempířské práce, elektrikářské práce.
Pracovní doba 8-17 hod., hodina polední pauza.
Požadujeme: praxe v oboru nebo po škole, řidičský průkaz pro osobní automobil B, profesionální přístup, samostatnost a spolehlivost, zodpovědnost za kvalitu odvedené práce.
Nabízíme: dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti, práce na plný úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou, sleva na firemní výrobky a služby.
První kontakt: Maruš Milan, tel.: 774 300 030, e-mail: milanmarus@seznam.cz