Název profese Ošetřovatel zvířat v Zoologické zahradě Tábor
Místo výkonu práce Tábor
Přidáno 29.4.2024

Volné od 29.4.2024
Zaměstnavatel Klára Hnátová
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 2
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Do největší jihočeské zoologické zahrady, která se zaměřuje na podporu a ochranu ohrožených druhů živočichů, hledáme ošetřovatele zvířat. Do našeho stávajícího týmu rádi přivítáme člověka, pro kterého jsou zvířata na prvním místě, je manuálně zručný, spolehlivý a samostatný.

Co bude Vaším úkolem:

Krmení a ošetřování zvířat
Dohled nad zdravotním stavem zvířat
Podíl na rozvoji Zoologické zahrady Tábor
Úklid, čištění a údržba prostorů pro ustájení zvířat (výběhů, kotců, klecí, zimovišť, stájí, voliér) a vybavení
Shromažďování a zaznamenávání informací o zvířatech, např. o jejich hmotnosti, velikosti, fyzickém stavu, provedených ošetřeních, předepsané léčbě a příjmu potravy
Práce na směny

Co od Vás očekáváme:

VŠ nebo SŠ vzdělání se specializací na chovatelství zvířat, zootechniku či veterinární obor
Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, chuť pracovat
Kladný vztah ke zvířatům
Spolehlivost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, vstřícnost, pečlivost, odolnost vůči stresu

Co Vám dá výhodu:

Praxe a znalost problematiky chovu zvířat
Vlastní zkušenosti s chovem zvířat
ŘP skupiny B, T

Co Vám nabídneme:

Zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
Výborné finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv a rodinnou atmosféru
Příjemné pracovní prostředí v přírodním areálu
Příležitost i pro absolventy