Název profese Montážní technik
Místo výkonu práce Vimperk
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 1005996

Informace poskytně paní Hana Rodová , tel.: 388 452 254, e-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com
Náplň práce:
- provádí montáž desek plošných spojů nebo celých přístrojů podle montážního návodu, výkresu a kusovníku
- vykonává následující činnosti: ruční montážní práce, příprava materiálu pro výrobní linky, osazování součástek na desky plošných spojů a ruční pájení
Požadujeme:
- manuální zručnost, samostatnost, flexibilitu, soustředěnost
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.
Kontaktní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.: 388 452 254, e-mail: hana.rodova@rohde-schwarz.com, kariérní stránky zaměstnavatele https://www.career.rohde-schwarz.cz/cz/kariera/start/