Název profese Zdravotní sestra s platnou registrací
Místo výkonu práce Prachatice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Hospic sv. Jana N. Neumanna, o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67001292

Mzdové rozpětí: od 33100 Kč/měsíc (dle zařazení) + příplatky za noční, SO a NE (+ navýšení platu po zkušební době), zajímavý náborový příspěvek.
Výkon práce: Prachatice a okolí s dojezdem do cca 25km.
Požadované vzdělání: Zdravotní sestra s platnou registrací
Nástup: dle domluvy, ideálně ihned
Náplň práce: poskytování domácí hospicové péče v rodinách pacientů
Požadujeme: Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu; pozitivní vztah k lidskému životu, empatie, komunikativnost, trpělivost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, zdravotní způsobilost, odolnost vůči psychické zátěži; zkušenost s hospicovou péčí výhodou, bezúhonnost, řidičský oprávnění skupiny B - aktivní řidič,

Benefity: firemní oblečení, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, supervize, zajištění dalšího potřebného vzdělávání, malý přátelský kolektiv zapálený pro dobrou věc

Popis činnosti: poskytování odborné zdravotní a paliativní péče pacientům v jejich domácím prostředí; sledování fyziologických funkcí pacienta a zaznamenávání jeho stavu; psychická podpora umírajícím a jejich blízkým, spolupráce s rodinou; úzká spolupráce s lékařem; vedení příslušné dokumentace.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu info@hospicjakub.cz