Název profese Obchodního oddělení - hledáme Manažera/ku a Asistent(k)y
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 3.5.2024

Volné od 2.5.2024
Zaměstnavatel CRI ameba.eu, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vyšší odborné

Společnost Rail clinic, jeden z největších mobilních servisů nákladních vagonů ve střední a východní Evropě, rozšiřuje svůj pražský obchodní tým a hledá manažera/ku obchodního oddělení a asistent(k)y obchodního oddělení.

Práce v železničním prostředí nabízí mnohočetné možnosti a příležitosti, které člověk může díky práci v naší firmě získat. Tato pozice je ideální příležitostí pro ty, kteří mají pozadí v obchodních/administrativních pozicích a hledají nové zaměření. Pro výkon práce projdete zaškolením v mezinárodním týmu skvělých kolegů.

Náplň manažerské práce po postupném zaškolení v oboru:
• plánování a koordinace zakázek
• komunikace se zákazníky
• logistika výjezdu mobilního servisu
• udržování a budování vztahů se zákazníky, zasílání reportů klientům
• nacenění objednávek
• motivace a kontrola týmu
• spolupráce s finančním a personálním oddělením

Předpoklady pro manažerskou pozici:
• zkušenosti s projektovým managementem
• zkušenosti z obchodní oblasti
• znalost administrativních procesů
• znalost Excelu na výborné úrovni
• zkušenosti s komunikací se zákazníky
• znalost anglického jazyka na výborné úrovni
• organizační schopnosti
• proklientský přístup

Náplň administrativní asistentské práce:
• pomoc obchodnímu oddělení se zpracováním hotových zakázek
• zajišťování administrativních záležitostí oddělení
• administrativní zpracování odevzdaných reportů se zakázkami
• evidence faktur
• kompletace dokumentace
• ad hoc úkoly od vedoucí/ho divize
• po zaškolení: zpracování poptávky zákazníka; koncová fakturace úkonů servisních týmů na zákazníka

Co od Vás na administrativní pozici očekáváme:
• samostatnost, svědomitost, pečlivost a ochota spolupracovat
• komunikační dovednosti a vlídné vystupování

Výhodou:
• řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
• znalost německého jazyka
• znalost železniční terminologie

Co Vám můžeme nabídnout:
• možnost kariérního růstu
• možnost spolupráce na pracovní smlouvu nebo IČO
• platové ohodnocení dle zkušeností
• 5 týdnů dovolené
• teplé obědy v kanceláři
• firemní notebook a telefon