Název profese Vykonavatel/ka soudního exekutora pro oblast Středočeský kraj a Praha
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 18.1.2024

Zaměstnavatel JUDr. Ondřej Mareš
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 66961296

Zahálková Jitka, tel.: 773646033, e-mail: personalni@exekutor-ltm.cz

Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vykonavatele pro Středočeský kraj a Praha.
Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.

Požadujeme: bydliště ve Středočeském kraji nebo Praze, středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele/ky soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.

Nabízíme: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou, jeden rok, poté pokračování v pracovním poměru, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené. Nástup možný ihned.
Životopis s fotografií a motivačním dopisem zašlete na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz

Zaměstnanecké výhody: Motivační odměny, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené