Název profese Odborný pracovník-ce v ochraně veřejného zdraví
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 18.1.2024

Zaměstnavatel Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67020224

Laiblová Lenka Mgr., tel.: +420724810120, e-mail: lenka.laiblova@szu.cz

Požadujeme: Sledování vývoje determinant zdraví a rizikového chování populace, příprava odborných materiálů a zdravotně výchovných materiálů v oblasti podpory veřejného zdraví, hodnocení a řízení zdravotních rizik, tvorba a realizace programů ochrany a podpory zdraví.
Hlavní náplň činnosti: VŠ vzdělání - lékař se zaměřením na veřejné zdraví, hygienu a epidemiologii nebo VŠ magisterské v oboru ochrana veřejného zdraví, znalost práce s PC, znalost ČJ slovem i písmem, znalost AJ slovem i písmem, orientace v právních předpisech v oblasti zdravotnictví výhodou, analytické myšlení, organizační schopnosti, prezentační dovednosti
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka