Název profese Ostraha parkoviště Kaufland - u plynárny1432/64, 140 00 Praha 4 - Michle
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Protektia s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67020565

kontakt: Šašková Svatava, tel.: 734 881 686 po - pá od 9-:00 - 16:00 hod., e-mail: nabor1.centrum@protektia.cz

Místo výkonu práce:
Kaufland -U plynárny 1432/64, 140 00 Praha 4 - Michle

Náplň práce: zajištění pořádku na parkovišti a přilehlých prostorech, spolupráce s MP, PČR a zaměstnanci BA na prodejně.

Požadujeme: čistý výpis z Rejstřík trestů, věk nad 18 let, dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou.

Nabízíme: práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou. Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný IHNED

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. 734 881 686 Po-Pá od 9:00 -16:00 h, na mail: nabor1.centrum@protektia.cz