Název profese Strojní konstruktéři
Místo výkonu práce Praha
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Aurora Engineering s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043970

Vosolova Jana, tel.: 776 137 398, e-mail: info@auroracz.com
VŠ, SŠ vzdělání v oboru strojírenství, praxe min. 5 let
zkušenosti s konstrukcí lokomotiv a kolejových vozidel
- znalost modelování ve 3D CAD, výhodou Solid Works, Inventor, AutoCad
- dobrá znalost českého, anglického a ruského jazyka
- ochota k pravidelným pracovním cestám do Indie, zemí Středního východu (SAE, Saudská Arábie), Afriky, dále do Lotyšska, Litvy, Estonska

Náplň práce:
- vývoj a návrh konstrukcí širokého sortimentu železničních strojů pro stavbu a údržbu železničních tratí, tvorba 3D modelů, výkresové dokumentace, konstrukční technické výpočty
- outsourcing pro naše partnerské společnosti,

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hlavní město Praha

Hlavní město Praha
Advantage Consulting, s.r.o.
Kariéra s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha

Mzda

od 45000 do 55000

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Strojní konstruktéři je vystaveno v regionu Hlavní město Praha .